Prezentujemy polskiego eksperta w produkcji przestrzennych zabudów samochodowych

Branża związana z transportem ciągle się rozwija, między innymi na skutek globalizacji, a także otwierania się coraz to nowszych rynków na eksport oraz import. Z tego powodu potrzebuje również coraz to lepszych rozwiązań, szczególnie tych związanych z udoskonaleniem procesów transportu dóbr. Powstała w Polsce spółka Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od 30 lat wychodzi naprzeciw nieustannie ewoluującym wymogom branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie uznane rozwiązania

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to specjalista w wytwarzaniu zabudów samochodowych. W ofercie firmy znajduje się produkcja zestawów BDF (do transportu intermodalnego), kubaturowych (przyczepy jedno- i dwuosiowe) oraz solo (przykładowo z windą hydrauliczną do załadunków bez korzystania z wózka widłowego). To również producent przyczep i pozostałych rozwiązań projektowanych i wykonywanych na zamówienie dla wymagających kontrahentów, w tym armii oraz jednostek specjalnych. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie surowce najwyższej klasy, dostarczane przez cenionych partnerów. Doświadczenie pozyskane przez ostatnie trzy dekady umożliwia firmie Gniotpol Trailers konstruowanie innowacyjnych projektów na światowym poziomie, co potwierdza m.in. powodzenie chronionych patentem zestawów kubaturowych z linii 2504, powstałych z myślą o przewozie niezwykle wymagających towarów.

Producent przyczep – wszechstronny serwis

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje też kompleksowe usługi serwisowe, nie tylko w trybie mobilnym oraz stacjonarnym (we własnym zakładzie w miejscowości Malnia albo w kilku autoryzowanych punktach). W przypadku usługi mobilnej niezbędne naprawy wykonywane są na obszarze krajów UE w terminie wyznaczonym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba także o wygodę odbiorców, którzy decydują się na naprawy we własnym zakresie. Części zamienne do przyczep firmy są stale dostępne, co zmniejsza okres oczekiwania na ich otrzymanie do minimum, co w dużym stopniu przyspiesza to serwis zarówno drobnych usterek, jak i wykonanie poważnych napraw.

Pochodzenie fotografii: gniotpol-trailers.com.