Planujesz ważne przyjęcie? Postaw na profesjonalną usługę cateringową

Usługa cateringowa - zobacz pełną ofertę.

Gdy organizujesz ważne wydarzenie firmowe czy rodzinne, na które spraszasz sporą liczbę gości, raczej nie dasz rady w pojedynkę zadbać o posiłki dla uczestników. Nie każdą imprezę da się obsłużyć kupując napoje i drobne przekąski w hipermarkecie – duże eventy zazwyczaj potrzebują stosownej oprawy również w kwestii posiłków. Wszak nie przystoi rozstawić na stołach osób zaproszonych samych herbatników oraz oranżady. W takich przypadkach najlepszym wyjściem jest skorzystanie z pomocy firmy cateringowej.

Usługi cateringowe – bądź otwarty na pomysły

Firmy oferujące usługi cateringowe na ogół świadczą kilka jego typów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, innymi słowy dostarczanie dań na Wigilię, jak również catering okolicznościowy, zamawiany głównie na chrzciny, śluby lub komunie. Oferty te są drobiazgowo dostosowane do charakteru poszczególnych eventów, przez co znacznie różnią sięmiędzy sobą m.in ceną i spektrum potraw dostępnych w danej usłudze. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej należy pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą przejrzyście zaprezentować własne oczekiwania, ale przy tym być także otwartym na jego pomysły. Wszak dla caterera pomoc w organizacji eventów różnego typu to codzienność, zatem doświadczenie zdobyte w tym obszarze sprawia, że może on znaleźć rozwiązania, które przypadną do gustu wszystkich gości.

Catering – doświadczona kadra kelnerska i wyśmienite dania

Organizacja potraw już dla małej ilości gości jest uciążliwym zadaniem, szczególnie wtedy, gdy jesteśmy zmuszeni zrobić to osobiście. Zlecenie usługi cateringowej profesjonalnej firmie to więc spora oszczędność czasu, który możemy poświęcić na koordynację innych ważnych elementów wydarzenia. Jest to też sposobność uraczenia uczestników wybornymi daniami przyrządzonymi przez doświadczonych kucharzy. Wypada przy tym zaakcentować, iż istotną cechą dań, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich wygląd na stole. Dodatkowo firmy, które podejmują się obsługi dużych imprez posiadają również swoją doświadczoną kadrę kelnerską.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]