Planujesz imprezę na „osiemnastkę”? Wynajmij salę na 18 urodziny

Lokal na urodziny Kraków - ta niebywała oferta Was pozytywnie zaskoczy.

Zwykle z okazji niektórych rocznic, urodzin czy imienin nie organizujemy imprez z krewnymi i przyjaciółmi, nie uznając, że jest to ważne. Lecz są takie kluczowe życiowe momenty, których stosowne celebrowanie jest niejako obligatoryjne, a jednym z nich jest bezapelacyjnie ukończenie 18 roku życia, a więc “osiemnastka”.

Urządzać obiad w mieszkaniu czy wynająć lokal na osiemnaste urodziny?

Wraz z osiągnięciem pełnoletności dużo się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on w świetle prawa brać udział w wyborach, spożywać i kupować napoje alkoholowe, może pełnić funkcje w instytucjach publicznych i państwowych oraz zaczyna płacić podatki. Ale zbliżając się do 18 lat raczej nie myśli się o tak oficjalnych rzeczach – dla młodzieży najważniejsza jest możliwość zorganizowania ogromnej imprezy z przyjaciółmi. Alternatywą bywa zawsze kolejna „domówka”, jednak czy zabawa w domu będzie się bardzo wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Naturalnie, że nie będzie. Z tej przyczyny lepszym wyjściem jest zarezerwowanie lokalu na 18 urodziny. Częstokroć paru znajomych decyduje się wyprawić razem imprezę z tej okazji, co wymaga znalezienia odpowiednio pojemnego lokalu, ale równocześnie pozwala na zmniejszenie jednostkowych wydatków. Poszukując miejsca na imprezę urodzinową skup się na lokalach oferujących przestronną salę taneczną (ciężko wszak jest wyobrazić sobie zabawę bez tańca), jak również na lokalach, które kooperują z profesjonalną firmą cateringową, która przygotuje pyszne dania imprezowe. Chciałbyś urządzić zabawę w plenerze? Znajdź lokal na urodziny z opcją skorzystania z ogrodu – w sezonie letnim można postawić w nim przestronny namiot i wyprawić grill.

O co jeszcze musisz zadbać, kiedy organizujesz osiemnaste urodziny?

Nie da się ukryć impreza z okazji osiemnastych urodzin to zabawa, na której młodzi dorośli nie stronią od napojów alkoholowych. Radzimy z tej przyczyny koniecznie zatroszczyć się o to, aby osoby poniżej 18 roku życia, a przecież może ich nie brakować pośród obecnych gości, nie miały możliwości skorzystania z drinków z alkoholem.

Właściwy wygląd sali też jest ogromnie ważny, aby zaproszeni do głębi oddali się duchowi zabawy. Należy zatem wybrać lokal na urodziny, który zadba o przystrojenie ścian zgodnie z sugestii solenizanta oraz optymalnie rozstawi stoły z przekąskami oraz napojami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” perfekcyjnie sprawdzi się menu finger food, składające się z drobnych przekąskach “jeden gryz”, które można jeść bez konieczności siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dostroi menu zarówno do charakteru imprezy, jak i do zasobności portfela i budżetu klienta.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]