Parking w Balicach – nie martw się o auto

Planujesz urlop zagraniczny i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? Chcesz swobodnie dojechać na lotnisko, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z pomocy, którą zapewnia strzeżony parking w Balicach! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i jakie udogodnienia oferuje?

Parking w Balicach – transfer bezpośrednio do terminala

Lotnisko w Balicach jest oddalone od centrum Krakowa o około pół godziny jazdy samochodem, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszy jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i nosić ciężkich walizek. Co jednak zrobić z autem? Jak zadbać o jego bezpieczeństwo? Rozwiązaniem jest parking strzeżony znajdujący się niedaleko lotniska – miejsca dzieli tylko 1200 metrów, a transport bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest busami, które przemierzają trasę w ciągu 3 minut. Warto zauważyć, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – ogrodzone miejsca postojowe

Parking przy lotnisku Kraków-Balice posiada 250 miejsc postojowych, a każde z nich jest profesjonalnie przygotowane. Miejsce jest oświetlone i monitorowane przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje ochronę przed osobami niepowołanymi. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Auto można zaparkować nawet na kilka tygodni – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, jak również skorzystać z łazienki. Obawiasz się, że po dłuższych wakacjach za granicą nie będziesz w stanie odpalić samochodu? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Postój można opłacić wygodnie przelewem internetowym lub bezpośrednio po przyjeździe.