Parking przy lotnisku w Krakowie – parkuj samochód na czas wylotu

Większość osób wybierających się w podróż samolotem nie przybywa na lotnisko własnym samochodem, lecz korzysta z taksówki lub prosi kogoś o podwiezienie. Wydaje się, iż to jest lepsze rozwiązanie, bo w przeciwnym razie pojawiłby się problem, gdzie zaparkować samochód na czas nieobecności. Warto jednak zastanowić się nad rozwiązaniem, którym jest skorzystanie z usług strzeżonego parkingu znajdującego się w pobliżu lotniska. Doskonale zabezpieczony parking długoterminowy, który także przeznaczony jest dla krótszych postojów, zlokalizowany jest niedaleko lotniska Kraków – Balice. Jego oferta przeznaczona jest dla wszystkich podróżnych, którzy korzystają z portu lotniczego, pragnących pozostawić swój samochód w bezpiecznym miejscu na czas swojej nieobecności.

Parking przy lotnisku – czy warto z niego skorzystać?

Najistotniejszą zaletą tego rozwiązania jest oczywiście wygoda, ponieważ pozwala to przybyć na lotnisko swym autem. Pomimo iż parking znajduje się nie w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego, nie jest to powód do obaw, gdyż obsługa parkingu zajmuje się transferem podróżujących z parkingu na lotnisko i z lotniska na parking. Nie trwa to dłużej niż kilka minut, a same przejazdy organizowane są natychmiast. Ponadto można mieć pewność bezpieczeństwa pozostawionego auta, nie tylko dlatego, że jest to parking zabezpieczony wszystkimi możliwymi sposobami. Pozostawione na nim pojazdy obejmuje również ubezpieczenie z polisy, a więc tak strzeżony pojazd może być o wiele bezpieczniejszy niż zostawiony we własnym garażu, gdzie zawsze może być narażony na kradzież w czasie nieobecności, zwłaszcza dłuższej, właściciela. Zaletą tego wyjścia są także ceny dogodniejsze niż można szacować, a zatem opłaca się to zarówno w przypadku długoterminowego, jak i krótkoterminowego parkowania.

Parking przy lotnisku – dodatkowe udogodnienia

Osoby korzystające z parkingu mieszczącego się w podkrakowskich Balicach mogą korzystać z jeszcze innych usług. Najistotniejszy jest fakt, iż mogą udać się w podróż kompletnie nie obawiając się o bezpieczeństwo pozostawionego samochodu, bo jest on chroniony wszelkimi środkami. Wjazd na parking zabezpiecza szlaban oraz ogrodzenie. Bezpieczeństwo zapewnia nowoczesny monitoring oraz oświetlenie, a także doskonale wykwalifikowana ochrona, dozorująca całodobowo. W razie dłuższej podróży, po powrocie klienci parkingu mogą skorzystać z dostępnego rozrusznika oraz kompresora lub poprosić o pomoc w uruchomieniu pojazdu obsługę. Powrót jest również tym bardziej bezproblemowy, iż po odebraniu bagażu wystarczy zadzwonić na parking pod numer znajdujący się na karcie parkingowej, aby już po kilku minutach móc wsiąść do podstawionego samochodu, który przewiezie na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w koszt postoju, która jest bardzo atrakcyjna, a dodatkowo klienci podkrakowskiego parkingu często mogą liczyć na rozmaite rabaty.