Organizacja imprez firmowych – postaw na klimatyczne sale do wynajęcia

Dalsze informacje o organizacji imprez firmowych - kliknij tutaj.

Imprezy firmowe to nie tylko zabawy integracyjne i plenerowe grille dla pracowników i ich bliskich, których intencją uformowanie trwałych więzi pomiędzy zatrudnionymi i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, np. po to, aby świętować osiągnięte sukcesy, jak również rozmaite gale dla kontrahentów biznesowych, konferencje czy szkolenia. Takie wydarzenia muszą być odpowiednio zaplanowane, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane później działaniach promujących markę.

Gdzie urządzać bankiet firmowy?

Jeśli nie posiadamy w firmie odpowiednich wnętrz, w których można wyprawić bankiet, warto szukać propozycji wynajęcia sal, które zdołają pomieścić wszystkich sproszonych uczestników uroczystości. Istotne jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoim stylem do charakteru planowanego wydarzenia. Prestiżowe gale dla akcjonariuszy marki, w czasie których celebrowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie mogą odbyć się w pierwszej lepszej sali. Wskazane jest przy takich okazjach urządzić imprezę w unikatowym miejscu, które wyraźnie zaakcentuje rangę wydarzenia. Natomiast jeśli na event zaproszone będą osoby nie zamieszkujące w bliskim sąsiedztwie lokalu, należy postawić na salę, znajdującą się nieopodal bogatej bazy noclegowej, do której można dotrzeć w mgnieniu oka.

Planowanie imprez firmowych – powierz catering rzetelnej firmie

W trakcie planowania wydarzenia firmowego nie wolno pominąć tak ważnego elementu, jak dostarczenie obecnym gościom zimnych oraz ciepłych przekąsek i napojów. Świetnym rozwiązaniem będzie powierzenie tego obowiązku kompetentnej firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowóz we wskazane miejsce pysznych potraw dla uczestników, ale dodatkowo doradzi jakie dania uwzględnić w menu i weźmie na siebie ustawienie stolików. W czasie pokazowych gal wskazane jest także zagwarantowanie zaproszonym wzorowej obsługi. Należy więc postawić na usługi firm cateringowych mających w swoim zespole wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko wyśmienite, ale i doskonałe wizualnie dania, jak również kelnerów, którzy będą serwować potrawy do stołu w zgrabny sposób.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]