Opieka nad grobami

Kliknij tu i dowiedz się, kto oferuje opiekę nad grobami Kraków

Wygląd miejsc spoczynku zmarłych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Nie zawsze niestety znajdujemy chwilę, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy nagrobki zlokalizowane są w tym samym miejscu, w którym mieszkamy. Prawdziwe trudności stają się naszym udziałem jednak, kiedy naszych krewnych pożegnaliśmy w odległej miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to jednak, że miejsca spoczynku muszą pozostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Zainteresowanie opieką nad grobami – czemu tak popularna?

Na opisywaną pomoc stawiają nie tylko osoby, którym brak wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze firm nietrudno znaleźć również ludzi na emeryturze, którzy na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często proponują także pochodne usługi, czyli montaż siedzeń albo doradztwo przy dopełnieniu przedłużenia opłaty oraz korekty liter.

Koszty opieki nad grobami

Ceny, jakie trzeba zapłacić osobom czuwającym nad grobami naszych najbliższych są bardzo zróżnicowane. Zależne są w szczególności od rodzaju pomocy – jeśli wybieramy tylko pojedyncze czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Jeśli natomiast zależy nam, by przedsiębiorstwo sprzątało grób co trzydzieści dni, powinniśmy liczyć się z kosztem rzędu 400 PLN co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, że koszty uzależnione są również od gabarytów grobów, zaś najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Kontakt z firmą:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]