Nie martw się o auto w czasie wylotu – skorzystaj z parkingu przy lotnisku

Tani parking Balice - dowiedzcie się co może wam zaoferować

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z prywatnego samochodu, pojawi się pytanie: gdzie go zaparkować w trakcie naszego wyjazdu?

Zostaw auto pod opieką – tani parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwózkę na lotnisko, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu dużych portów lotniczych, na przykład w podkrakowskich Balicach, powstały długoterminowe parkingi, na których za niewielką opłatą możemy zostawić samochód na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszego auta pilnuje wyszkolona ochrona, , a pozostawione tam samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co oferują długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach często oferują także dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Kontakt z firmą:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]