Masz problemy z awansem? Czas na sesje z doradcą zawodowym!

Zgłoś się po poradę do coacha biznesu na https://janklusak.pl

Rynek pracy w ostatnich latach wymusza regularne dopasowywanie się do jego bieżących wymagań, a przy tym jest niezwykle konkurencyjny. Z tej przyczyny tak istotny jest nie tylko rozwój osobisty pojedynczego pracownikafirmy, ale także efektywna organizacja pracy dużych zespołów osób zatrudnionych. W takich działaniach warto wesprzeć się wiedzą jakie posiada doradca zawodowy.

Sesje z coachem biznesu – rozwiń nowe kwalifikacje zawodowe

Profesjonalny coach kariery pomaga poszerzyć zakres kompetencji jednostki, otwiera ją na nadchodzące wyzwania zawodowe i następujące zmiany. Sprawia to, że może ona dużo skuteczniej nabywać nowe umiejętności, co owocuje lepszymi efektami w pracy, ale również kreuje nowe perspektywy kariery. Coach koncentruje się na celach oraz aspiracjach klienta, dlatego sesje z nim każdorazowo mają charakter indywidualny, zorientowany na wypełnienie określonych założeń. Kto chętnie decyduje się na sesje coachingowe? To najczęściej dyrektorzy bądź właściciele firm, którzy pragną rozszerzyć własne umiejętności w obszarze zarządzania i planowania pracy.

Współpraca z doradcą zawodowym – pierwsze spotkanie i poznanie ambicji klienta

Podłożem owocnej w pożądane efekty pracy z coachem kariery, jest drobiazgowe poznanie klienta. Dlatego inicjująca sesja z coachem koncentruje się na dokładnym ustaleniu oczekiwań i ambicji klienta, poznanie jego sytuacji zawodowej, doświadczenia, najboleśniejszych klęsk oraz najważniejszych sukcesów zawodowych. Pomaga to określić, czy najodpowiedniejszą strategią rozwoju będzie coaching czy może doradztwo, jak również uzgodnić częstotliwość i ilość sesji koniecznych do uzyskania zaplanowanych efektów. Pierwsze spotkanie nie musi odbywać się z coachem twarzą w twarz – można połączyć się przez komunikator lub telefonicznie. Po ukończeniu określonej serii spotkań coach opracowuje podsumowanie całego procesu. Wskazuje w nim, które zamiary zostały osiągnięte, a także czy potrzebna jest kontynuacja pracy.

Jan Kłusak - doradca HR, coach biznesu, psycholog

Mob.: +48 500 456 374
E-mail: [email protected]