Masz problem z aktualizacją WordPressa? Zleć to specjaliście!

Tutaj znajdziesz pełną ofertę opieki nad stroną www.

WordPress, który został opracowany głównie jako oprogramowanie blogowe, ekspresowo stał się jednym z najbardziej popularnych CMS-ów. Z uwagi na fakt, iż jest szybki oraz bez problemu można opanować podstawy posługiwania się nim, wykorzystuje się go w tej chwili do projektowania sklepów internetowych i skomplikowanych stron. Aczkolwiek ten system zarządzania treścią może być źródłem przykrych sytuacji, z tej przyczyny ważną i pomocną usługą jest utrzymanie WordPressa.

Opieka nad stroną WordPress – nie lekceważ regularnego wdrażania nowych wersji CMS

Utrzymanie strony www na najnowszej wersji WordPressa jest z pewnością podstawowym warunkiem jej bezpieczeństwa. Częstokroć jednakże firmy po uruchomieniu strony lekceważą cykliczną instalację najnowszych wersji CMS-a bądź aktualizacji stosowanych dodatków, przez co narażają witrynę na zainfekowanie przez wirusymalware czy ataki hakerskie. Ponadto, mimo iż WordPress jest nadzwyczaj prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może skutkować nieoczekiwanymi komplikacjami z należytym funkcjonowaniem sklepu lub strony. W związku z tym wymagane jest, aby działanie to realizował zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie działu technicznego, należy polecić aktualizowanie WordPressa profesjonaliście.

Do kogo adresowana jest pomoc z zakresu opieki technicznej nad stroną www?

Usługa opieki nad stroną internetową to oferta adresowana głównie do klientów biznesowych, zarówno małych jak i większych przedsiębiorstw, którym zależy na skutecznym i nieprzerwanym działaniu ich strony oraz ochronie jej zasobów i baz danych. Usługa ta pomocna jest również blogerom oraz freelancerom prowadzącym własne strony internetowe. W elementarnym dostępnym pakiecie znajduje się pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych, usuwanie skutków cyberataków oraz przeprowadzenie aktualizacji CMS-a. W bardziej rozbudowanych pakietach oferowane są też wszelkiego rodzaju monitoringi (między innymi zmian treści, zmian wtyczek i logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]