Masz nieszczelne okna? Skorzystaj z usług specjalistów

Na http://bit.ly/2LNpRJc zlecisz uszczelnienie okien

Na komfort domowników ma ogromny wpływ stan techniczny okien. Okna zabezpieczają dom przed wilgocią i mrozem, jak również odcinają go od zewnętrznych hałasów. Uszkodzone bądź nieprawidłowo wyregulowane okna nie zapewniają odpowiednich warunków, co nie tylko niekorzystnie wpływa na samopoczucie i zdrowie domowników, ale też, ze względu na spore straty cieplne, na wysokość opłat za ogrzewanie. To najlepsze argumenty ku temu, by zadbać o stolarkę otworową i dostrzec nieszczelne okna. Doradzamy, jak działać w takich przypadkach.

Co należy wiedzieć o nieszczelnych oknach?

Według specjalistów, przegląd stanu technicznego okien należy przeprowadzić co najmniej raz w roku. Nie warto tego zaniedbywać, bo po tym czasie potencjalne mankamenty mogą być już tak poważne, że nie wyeliminuje ich prosta regulacja. Nieszczelne okna plastikowe czy też drewniane można rozpoznać po oporze przy zamykaniu i otwieraniu. Im więcej wysiłku trzeba włożyć w naciśnięcie klamki, tym większe prawdopodobnie są rozszczelnienia i, tym samym, ubytki ciepła.

Jak przeprowadzić uszczelnienie okien PPCV?

Uszczelnianie okien drewnianych, ale również tych wykonanych z innych surowców, polega w głównej mierze na ich wyregulowaniu (w większości wypadków służy do tego ulokowana na wewnętrznym boku ramy śruba) oraz założeniu nowych uszczelek, które w kontakcie z wilgocią, niskimi i wysokimi temperaturami, a także wiatrem mogą już w kilka miesięcy stracić swoje właściwości. Uszczelnianie okien wymaga praktyki i specjalistycznych umiejętności. Nie posiadając ich, nie powinniśmy zaczynać pracy na własną rękę. Lepiej uczynimy zostawiając to doświadczonej firmie, która oferuje uszczelnianie okien PCV i drewnianych – tym bardziej, że tego typu przedsiębiorstwa funkcjonują obecnie nie tylko w Warszawie oraz innych dużych miastach, ale także i w mniejszych miasteczkach.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]