Kompleksowa ochrona auta na czas wylotu – parking przy lotnisku

Więcej na temat Kraków lotnisko parking na pandaparking.pl.

Możliwość trafienia także w bardzo oddalone miasta naszego globu, komfort oraz szybkość – to główne plusy podróży lotniczych, które sprawiły, iż tego rodzaju transport zdobył duże uznanie. Wyjazd, którego częścią jest przelot, wiąże się aczkolwiek z pewnymi uciążliwościami, z których największą jest z całą pewnością problem dostania się do portu lotniczego – a mnóstwo osób w tym celu jest zmuszona przecież przebyć dziesiątki kilometrów. Tak daleką drogę najwygodniej jest pokonać swoim autem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne kłopoty połączone z dotarciem na lotnisko swoim autem rozwikła skorzystanie z dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe przeloty.

Monitorowany parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce telefonicznie

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód zaplanować swój wyjazd tak, żeby do portu lotniczego dotrzeć prywatnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu w niedużej odległości od samego lotniska. W tym czasie nie muszą oczywiście zamartwiać się o swój samochód, bo parking zapewnia jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą stróże, a dodatkowe zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja rezerwacji przez internet, wobec tego nie musimy martwić się, że po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie postawić samochodu. Cały teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest nadzwyczaj ważne w czasie silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Balicach – możesz liczyć na pomoc jego zespołu

Gdy wybierzemy skorzystanie z usług parkingu strzeżonego w okolicy portu lotniczego możemy liczyć też na liczne ułatwienia, dzięki którym podróż przebiegnie bez problemów. Najważniejszym z nich jest z całą pewnością sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Oprócz tego podróżni mogą liczyć na pomoc zespołu parkingu w nagłych sytuacjach, takich jak rozładowany akumulator albo spadek ciśnienia w oponach.

Kontakt z firmą:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]