Klienci prywatni i biznesowi korzystają z VIP TAXI

Komfortowe usługi przewozowe w Krakowie to oferta dla klientów prywatnych i przedsiębiorstw. Zweryfikujmy najważniejsze cechy tej oferty i zobaczmy kto korzysta z VIP TAXI .

VIP TAXI w Krakowie – płać zwykłymi banknotami i kartą

VIP TAXI w Krakowie obejmuje przewóz osób i walizek na teren lotniska Balice lub w inne miejsce na terenie kraju. Taksówkarz zaoferuje pomoc z torbami podróżnymi, przyjedzie pod terminal, a także może odebrać nas z samolotu. Metoda płatności jest wygodna dla każdego pasażera – możemy uiścić opłatę tradycyjnie lub zbliżeniowo oraz np. w walucie obcej – np. USD. Z usług z reguły korzystają członkowie zarządu prywatnych koncernów, która przyjeżdża do Krakowa na różnego rodzaju eventy lub spotkania biznesowe. Oczekuje ona oczywiście znakomitej floty pojazdów, szybkiego przejazdu przez korki i najlepszych warunków. Delegaci tych przedsiębiorstw z reguły jeżdżą eleganckimi autami, np. Mercedesem klasy S, ponieważ jest on niezawodny i prezentuje się elegancko.

VIP TAXI – kierowca z biegłą znajomością języków obcych

Klienci indywidualni, którzy pragną komfortowych warunków, a także celebryci – często korzystają z VIP TAXI Kraków. Z reguły chcą błyskawicznie przemieścić się z hotelu na lotnisko, liczą również na taktowną obsługę. Auta są w pełni wyposażone, mają klimatyzację, skórzaną tapicerkę. Kierowcy są gotowi służyć pomocą w każdej sytuacji i biegle władają językiem angielskim.