Jakich zleceń podejmie się agencja detektywistyczna?

Usługi detektywistyczne cieszą się ostatnio popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań sądowych, znaleźć bezcenne informacje na temat członków rodziny, a także pracowników. Profesjonalna firma detektywistyczna oferuje kompleksowe usługi i pozwala na sprawdzenie m.in. wierności partnera, warunków sprawowania opieki nad dzieckiem, zasadności wystawienia tzw. L-4 bądź ustalenie źródeł dochodu. Agencje detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników mogących pochwalić się specjalistyczną wiedzą z obszaru nowych technologii czy prawa, dzięki którym uzyskanie cennych informacji staje się zdecydowanie łatwiejsze.

Kto często korzysta z pomocy firmy detektywistycznej?

Do agencji detektywistycznych zazwyczaj zgłaszają się osoby pragnące wykazać niewierność małżonka i przedstawić je jako dowód w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się również sprawy dotyczące ustalenia miejsca przebywania małoletniego będącego ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Szerokie spektrum usług oferowanych przez profesjonalne agencje detektywistyczne sprawia, że z ich wiedzy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także firmy chcące sprawdzić swoich pracowników. Jest to popularne w szczególności w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej pracownika do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa) albo umów o zakazie konkurencji.

Biuro detektywistyczne – dlaczego warto zaufać profesjonalistom?

Firma detektywistyczna posiada specjalistyczne wyposażenie, które umożliwia w szybki i skuteczny sposób uzyskać potrzebne informacje. Są to m.in. profesjonalne aparaty, kamery czy lokalizatory GPS. Ich personel ma dodatkowo biegłość w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport przygotowany przez detektywa to niezbity dowód, który można użyć podczas toczącej się sprawy sądowej.