Catering okolicznościowy – organizacja imprez rodzinnych może być prostsza!

Na lastrada.pl dowiesz się, komu zlecić catering okolicznościowy.

Zbliża się ważna dla ciebie data i chcesz celebrować ją wraz z krewnymi i kolegami. Niestety jest to liczne grono gości, których trzeba nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale i poczęstować ich wybornymi posiłkami i napojami. Możesz postarać się przyrządzać je na własną rękę, lecz przy dużej liczbie gości ciężko jest tego dokonać w pojedynkę. Ponadto to twoja impreza i pragniesz się na niej bardzo dobrze bawić, a nie kryć się w kuchni bądź udawać kelnera. Dlatego organizację posiłków na rodzinne święta zalecamy zlecić firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – dzierżawa lokalu nie jest obecnie wymagane

Gdy mówi się o usłudze cateringu większość osób myśli wpierw o cateringu na wesele lub eventach biznesowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdej pani domu była samodzielna organizacja ważnych imprez rodzinnych i tylko przy rzeczywiście znacznej liczbie uczestników rozpatrywała ona opcję skorzystania z zewnętrznej pomocy w tym zakresie. I rzeczywiście, na początku firmy cateringowe nie oferowała obsługi mniejszych rodzinnych zabaw, a niekiedy również tych dużych, jeżeli nie było to związane z wynajmem lokalu. Obecnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – więc czy zdecydujemy się wynająć lokal czy postanowimy urządzić imprezę we własnym domu albo ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie przywieźć nam w wybrane miejsce zamówione posiłki.

Catering okolicznościowy – pomoc w przystrojeniu i ustawieniu stolików

Catering okolicznościowy to dosłownie usługa skrojona na dowolną rodzinną okazję (lecz nie tylko!). Profesjonalni kucharze bez problemu przyrządzają dania współgrające z charakterem imprezy, nieważne czy potrzebny ci catering urodzinowy, na komunię bądź na chrzciny. Catering okolicznościowy to również obsługa komersów, studniówek oraz półmetków. Szukając firmy świadczącej tę usługę radzimy wybrać taką, która jest w stanie dostosować menu do wizji i możliwości finansowych zamawiającego oraz wszechstronnie obsłużyć event, między innymi udostępniając zawodowych kelnerów czy oferując pomoc w udekorowaniu i rozstawieniu stołów.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]