Catering na imprezę – profesjonaliści zadbają o wszystko

Jeżeli chcesz zamówić catering imprezowy, kliknij tu.

Okres wakacyjny obfituje w niezwykle modne ostatnio pikniki firmowe czy imprezy plenerowe, ale w zasadzie co rusz w przeróżnych miejscowościach w Polsce organizowane są benefisy, konferencje albo bankiety. Wszystkie te imprezy muszą mieć stosowną oprawę, której niezbędnym elementem są profesjonalnie przyszykowane i smaczne posiłki. Rozsądnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia podmiotu świadczącego kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Profesjonalny catering na imprezy – niezbędny na istotnych eventach

Zabukowałeś salę na event lub zdecydowałeś się już na lokalizację, gdzie odbędzie się piknik? Pierwszy krok za Tobą! Teraz trzeba zadbać o to, żeby uczestnicy imprezy mieli dostęp do smacznych przekąsek, gorących dań oraz napojów. Pamiętaj, że podczas istotnych wydarzeń nie można ustawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu sali i spodziewać się, że uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Istotna jest jakość oprawy – właściwy rozkład stolików, stosowne ozdoby, ale też prawidłowe ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy imprezy bez wątpienia docenią także, jeśli potrawy będą podawać do stołu wprawni kelnerzy, a dania będą wyglądać na talerzu jak w topowych restauracjach.

Porady odnośnie menu i nie tylko – zalety profesjonalnego cateringu na imprezę

Atutem skorzystania z usługi cateringu na imprezę jest niezaprzeczalnie to, iż wynajęty zespół nie tylko przyrządzi wyśmienite dania, ale także gruntownie zajmie się całą jego otoczką. Napoje i potrawy będą dostarczone we wskazaną lokalizację, zespół firmy cateringowej rozłoży i udekoruje stoły, a później profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać gości podczas bankietu. Na życzenie kontrahenta, o ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej sali, szefowie kuchni mogą uatrakcyjnić wydarzenie pokazem tzw. live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną sposobnością, by prześledzić z bliska jak pracują najlepsi kucharze. Warto zatrudnić firmę cateringową, która działa w branży od dłuższego czasu i która jest biegła w organizacji i obsłudze rozmaitego rodzaju wydarzeń, zarówno tych liczących kilkaset gości, jak i niewielkich. W toku ustalania detali zamówienia doradzi ona, jakie napoje, zakąski oraz potrawy perfekcyjnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]