Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną obsługę należności w firmie

Flobo. Uzyskaj więcej szczegółów.

Przedsiębiorcy bezustannie szukają narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a jednocześnie ograniczyć czas przeznaczany na wykonywanie części procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale również automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Co oferuje Flobo – aplikacja do automatycznej obsługi należności

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest na skutek połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem finansowo-księgowym firmy. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a potem obserwuje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich posiada przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z męczącego obowiązku ręcznego księgowania przelewów, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu innych istotnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko większych firm, ale też i tych niewielkich, które każdego miesiąca wystawiają mniej więcej 100 dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję, niezmiernie przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie borykają się z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Flobo – sprawdź czy przyda się w twoim biznesie

Zastanawiasz się czy robot Flobo to pomocne rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo dostarcza kilka modeli automatycznej obsługi należności, między którymi znajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie księguje należności abonamentowe, zatem znakomicie sprawdzi się w szkołach niepublicznych bądź językowych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się również hotelom, domom wypoczynkowym, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi różnorodne usługi? Gdy firma za realizację usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie nadzorować wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]