Wraca moda na projekty domów góralskich

Projekty domów góralskich. Kliknij tutaj, aby skorzystać z pomocy fachowca.

Drewniana zabudowa przez dziesięciolecia była wypierana przez budynki ceglane. Obecnie na szczęście zaobserwować możemy fakt, że zainteresowanie nimi stopniowo się zwiększa. Oczywiście nie dzieje się tak bez przyczyny – domy drewniane posiadają bowiem wiele atutów. Najważniejszym okazuje się na pewno wygląd – dopasowują się zarówno do willowej, jak i rustykalnej zabudowy. Istotne jest również to, iż domy drewniane są przyjazne dla przyrody, bowiem są wznoszone tylko z odnawialnych surowców. Drewno potrafi także absorbować promieniowanie wydzielane przez sprzęty RTV i oczyszczać powietrze, a to powoduje, iż ich lokatorzy wydajniej sypiają i dbają o układ oddechowy.

Najczęściej zlecane projekty domów góralskich

Najpopularniejszym rodzajem domów z drewna są rzecz jasna te przypominające tatrzańską zabudowę. Nierzadko budowane są z bali, a styl ich wykończenia nawiązuje do spuścizny Stanisława Witkiewicza. Rzecz jasna zauważymy także projekty domów góralskich, które wykonane są w nowoczesnym guście. Często też spotyka się projekty domów góralskich, które łączą odmienne style – na przykład części murowane. To powoduje, że projekty domów drewnianych bez strachu możemy zlecić także, kiedy zamierzamy wybudować je poza górami.

Projekty domów góralskich – jak znaleźć specjalistę?

Pamiętajmy, iż na komfort mieszkania w domu góralskim rzutuje w szczególności projekt, w myśl którego jest wzniesiony. Dlatego stawiając na podobne wyjście, dobrze sprawdzić dotychczasowe projekty architekta i dowiedzieć się, co sądzą o nim poprzedni klienci. Ważne jest, by w jego teczce było wiele projektów domów góralskich – przez to zyskamy pewność, iż nasze zamówienie będzie odpowiednio zrealizowane i trafi w nasze potrzeby. Przy poszukiwaniach dobrze też sprawdzić się, czy projektant działa z ekipą, która wzniesie obiekt – w ten sposób inwestycja skończy się prędzej.

Kontakt z firmą:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]