Producent okien drewnianych gwarantuje najwyższą jakość

Jesteś zainteresowany ofertą producenta okien Małopolska? Zajrzyj tutaj, żeby dowiedzieć się więcej

Klasyczne okna drewniane są niezwykle eleganckie i funkcjonalne. Współgrają z każdym rodzajem obiektu – od zabytkowych nieruchomości po minimalistyczne gmachy. Z jakich gatunków drewna producent okien drewnianych wytwarza swoje wyroby i co przesądza o ich trwałości?

Producent okien drewnianych – wybierz sosnę lub modrzew

Okna drewniane zapewniają niebywale wysoką izolację cieplną, ponieważ projektowane są z wykorzystaniem najnowszych technologii. Producenci okien drewnianych świetnie je impregnują, a pielęgnowanie jest szybkie. Okna drewniane prezentują się wyjątkowo efektownie, mają opływowe profile, klasyczne uchwyty. Mogą być wytworzone zarówno z drewna miejscowego – na przykład modrzewia, jak i typów egzotycznych (meranti). Naturalne materiały w połączeniu z innowacyjnymi metodami sprawiają, że okna drewniane są tak chętnie nabywane w naszym kraju.

Producent okien drewnianych – drewno jako element nietoksyczny

Producent okien drewnianych najczęściej proponuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia dźwiękochłonność oraz komfort. Organiczne drewno można samodzielnie odnawiać, dzięki czemu posłuży przez długi okres. Oczywiście producent okien drewnianych zapewnia także estetyczne schody, doskonałe do starodawnych budowli lub współczesnych zabudowań. Drewno jako materiał organiczny jest absolutnie bezpieczne dla środowiska, zdaje egzamin przy restaurowaniu lokali mieszkalnych. Rekonstruując zabytek warto zatem wybrać wysokogatunkowe, solidne i harmonijne surowce drewniane.

Kontakt z firmą:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]