Producent drzwi drewnianych – szeroki wybór produktów i kompleksowa obsługa

Zobacz, gdzie nabyć drzwi drewniane

Oknostol jest firmą, która szczyci się wieloletnim doświadczeniem w wytwarzaniu różnego typu elementów stolarki okiennej i drzwiowej. Okres funkcjonowania na polskim rynku sprawiło, iż jej pracownicy gwarantują odbiorcom najlepszą jakość obsługi klienta i dostarczanych produktów. Okna firmy Oknostol cechuje nie tylko ich niezawodność, ale także wysoka funkcjonalność, uzyskane za pomocą użycia w trakcie ich wykonywania nowoczesnych technologii. Oprócz okien w ofercie Oknostol znajdziemy też drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o świetnych parametrach. Przy opracowaniu, wytwarzaniu i montażu elementów stolarki otworowej ekspertami firmy kieruje troska o osiągnięcie kilku wartości: zadowolenia użytkownika, absolutnego bezpieczeństwa produktów, ich wysokiej jakości, jak również całkowitej wygody użytkowania.

Oknostol – producent drzwi i okien drewnianych z Małopolski

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien charakteryzuje się dużą dbałością o jakość swoich produktów. Drzwi drewniane na wymiar sprzedawane przez to przedsiębiorstwo to bardzo dobry wybór dla konsumentów, którzy poszukują niestandardowych, ale wytrzymałych i w pełni funkcjonalnych produktów. Zapewniają one lokatorom wysoką wygodę – wydajnie chronią przed zewnętrznymi hałasami i są doskonałą izolację termiczną, co jest istotne nie tylko w sezonie grzewczym, ale też podczas letniego upału. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle dużą wagę przykłada także do kwestii bezpieczeństwa własnych wyrobów, dlatego wyposaża się je w zabezpieczenia antywłamaniowe. Wszystko uzupełnia ich nieprzeciętne, przyciągające wzrok wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez wiele lat zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność, bowiem produkowane są wyłącznie z surowców najwyższej klasy.

Drzwi drewniane – wszechstronna obsługa

Ten oferujący drzwi wewnętrzne producent pozostawia w tyle konkurencję także w sferze obsługi klienta. Każda osoba korzystająca z usług Oknostol otrzymuje darmową konsultację przy wyborze odpowiedniego modelu drzwi oraz pomiar na miejscu, dzięki któremu założenie drzwi odbędzie się bez niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast sposobność zamówienia drzwi drewnianych wykonanych na podstawie ich indywidualnego szkicu, doskonale zharmonizowanych ze ściśle sprecyzowaną wizją. Odnosić się to nie tylko sposobu wykończenia ościeżnicy i skrzydła, ale także ich rozmiaru.

Kontakt z firmą:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]