Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

Potrzebujesz podpór stropowych? Odwiedź tę stronę

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których wzniesienie budynku byłoby niemożliwe. Jak się ich używa? Kiedy warto wypożyczyć podpory szalunkowe?

Podpora stropowa – typy i jej przeznaczenie

Pośród szalunków wyróżniamy deskowania do wykopów, ścienne oraz podpory stropowe. Ten ostatni wariant wykorzystywany jest do podtrzymywania stropów – dzięki temu tymczasowemu modułowi konstrukcyjnemu możliwe jest zalanie stropu cementem i właściwe jego uformowanie. Istotną rolę pełnią także stoliki szalunkowe oraz drewniane dźwigary – niezastąpione w czasie wykonywania robót budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wykonane ze stali ocynkowanej ogniowo lub malowanej i mają opcję ustawiania wysokości, dzięki czemu można je stosować w różnych sytuacjach. Zwykle w sprzedaży można dostać podpory o zakresie od 160 do 300 cm lub od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – czołowi producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe cechują się ogromną wytrzymałością, są także łatwe w montażu, a możliwości wykorzystania ich w budownictwie są szerokie. Pośród czołowych producentów warto wymienić szalunki Altrad, podpory Peri, a także moduły produkowane przez firmy Hunnebeck, Pionart czy Olan. Na specjalną adnotację zasługują podpory Peri wyróżniające się prekursorskimi rozwiązaniami, przemyślaną strukturą oraz wysoką jakością. Podpory stropowe Peri są dostosowane do używania nawet w najtrudniejszych warunkach. W dzisiejszych czasach wiele przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wynajem szalunków – atrakcyjne ceny sprawiają, że usługi te stają się coraz popularniejsze. Dzięki wypożyczeniu podpór stropowych można także oszczędzić czas.

Kontakt z firmą:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]