Panele dachowe na rąbek pasują do wielu stylów architektonicznych

Jeśli chcesz zamówić panele dachowe na rąbek, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejszy rodzaj pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle innych materiałów wykończeniowych? Dlaczego opłaca się ich używać? Prezentujemy panele dachowe na rąbek i możliwości ich wykorzystania.

Panele dachowe na rąbek – do rozmaitych stylów architektonicznych

Blachy na rąbek zdobywają coraz większe uznanie, ponieważ znakomicie łączą funkcjonalność z walorami estetycznymi. Pięknie wyglądająca i trwała blacha na rąbek stojący może być stosowana zarówno w przypadku nieruchomości, w których konieczna jest zmiana paneli dachowych, jak i nowoczesnych budowlach. Ten materiał budowlany może być użyty na dachach dwuspadowych oraz płaskich, jak również na dachach o zawiłej więźbie. Blachy na rąbek stojący są dostarczane na plac budowy w postaci niewielkich arkuszy. Cechują się bezproblemowym oraz jednocześnie błyskawicznym montażem. Takie pokrycie dachowe idealnie pasuje do najrozmaitszych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu minimalistycznego lub dworkowego), a przy tym jest odporne na rdzę i trwałe.

Panele dachowe na rąbek – obniż koszty związane z budową

Blacha na rąbek przewyższa standardowe dachówki pod względem odporności i użytej technologii. Panele te są wykonywane z grubej blachy, a następnie powleczone dodatkową powłoką zapewniającą protekcję przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. woda czy promieniowanie UV. Blacha na rąbek jest do kupienia w kilku wariantach, co umożliwia dopasowanie jej do niecodziennej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają ponadto wpływ na minimalizację kosztów związanych z budową – zdecydowanie zmniejszają liczbę ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał wprost w sklepach budowlanych.

Kontakt z firmą:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08