Nowoczesne projekty domów drewnianych

Zajrzyj tutaj aby zobaczyć, kto przygotowuje projekty domów drewnianych nowoczesnych

Drewniane domy to budowlany hit. Nowatorska technologia powoduje, że tego typu domki nie tylko wyglądają wyjątkowo stylowo, ale są także wygodne. Czy domy drewniane mogą być używane jako nieruchomości całoroczne? Jak znaleźć projektanta, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu drewnianego domu?

Projekty domów drewnianych – ekologiczna posiadłość

Nowoczesne domy drewniane powoli stają się rzeczywistością. Ogromna ilość atutów powoduje, że Polacy coraz częściej decydują się na zaprojektowanie takich domów. Pierwsza sprawa – są kosztują one mniej niż klasyczne domki jednorodzinne. Ich struktura jest lżejsza, a to oznacza niższe koszty. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wykonane z gotowych elementów. Odpadają również czynności związane z murowaniem. Specjaliści przekonują, że budowa odbywa się w przeciągu kilku miesięcy, dlatego domy drewniane stają się coraz bardziej popularne. Łączą one w sobie różne światy. Z jednej strony urzekają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest wzorowanych na stylu podhalańskim. Jednak dzięki innowacyjnym elementom gwarantują funkcjonalność identyczną jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – niewielka grubość ścian

Domy drewniane całoroczne to nieruchomości wyprodukowane z naturalnych materiałów, co sprawia, że są w całości ekologiczne. Dzięki zastosowaniu bali osoby chorujące na uczulenia czują znaczącą poprawę samopoczucia. Domy z bali wyróżniają się wspaniałymi właściwościami termicznymi, nie musimy wykonywać generującej duże koszty termomodernizacji. Kolejnym plusem są cienkie ściany, co gwarantuje duży metraż budynku. Domy drewniane można konstruować również w miesiącach zimowych, bo wszystkie prace wykonywane są na sucho. Podejmując decyzję o inwestycji w nowoczesne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac najlepszym ekipom.

Kontakt z firmą:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]