Nowoczesne pokrycia dachowe – poznaj polskiego producenta

Wszystko o producencie blachodachówki odszukacie na https://bit.ly/3BVtCWT.

Pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy na powrót wypierają z rynku zakładane przez dekady standardowe dachówki betonowe czy ceramiczne. Wiele zalet tego rodzaju pokryć dachowych przyczyniło się do tego, iż są one świetnym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz także dla inwestorów.

Nowoczesne blachodachówki – czy warto na nie postawić?

Blachodachówki wygrywają na rynku budowlanym z wielu powodów. Po pierwsze ważą dużo mniej niż dachówki ceramiczne, co mniej obciąża strukturę więźby dachowej, a przy tym również ułatwia przewóz oraz wyładunek tych elementów. Kształt profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, że ich założenie jest nie tylko nieskomplikowane, ale i mniej czasochłonne w porównaniu do układania dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich perfekcyjne ustawienie pochłania zwykle dużo więcej godzin. Inną znaczącą zaletą pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do generalnie dowolnej, także niezwykle skomplikowanej, konstrukcji dachu, bowiem blachodachówkę da się bez trudu przyciąć na wymiar. Ten rodzaj pokryć dachowych sprawdza się bardzo dobrze zarówno we współczesnym budownictwie, jak i perfekcyjnie komponuje się ze starymi budynkami, zwłaszcza, że bardzo przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy wyróżniają się również większą szczelnością. Poza tym łatwo je doczyścić. praktycznie rzecz biorąc wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i przemycie wodą, a w przypadku silnych zabrudzeń przyda się preparat do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – szeroki wybór blachodachówek oraz blach trapezowych

Żeby nabyć pokrycia dachowe dobrej klasy nie trzeba daleko się rozglądać. Na naszym rynku od 30 lat działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się ogromny asortyment paneli dachowych, blach trapezowych oraz blachodachówek. Materiały te można dostać w stacjonarnych sklepach producenta, funkcjonujących na terenie 4 województw południowo-wschodniej Polski: podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. Produktem flagowym marki REGAMET są pokrycia dachowe z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się dużą odpornością na powstawanie zarysowań, uszkodzenia mechaniczne, a także rdzewienie. Regamet stawia na wszechstronną obsługę klienta, stąd prócz własnych produktów oferuje dodatkowo akcesoria dachowe (m.in. obróbki blacharskie czy folie dachowe), a także dachówki betonowe i ceramiczne innych wiodących producentów.

Kontakt z firmą:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08