Biuro architektoniczne

Dowiedz się więcej o usługach świadczonych przez pracownię architektoniczną Kraków, zajrzyj tu.

Na pewno chcesz, by w świeżo wybudowanym domu wszystko było takie jak chcesz. Na sukces podjętych przez Ciebie działań duży wpływ ma przede wszystkim to, na który projekt domu się zdecydujesz. Dotarcie do najbardziej interesujących ofert nie powinno na szczęście być źródłem kłopotów – projekt może wykonać pracownia architektoniczna albo, kiedy zależy ci na terminie, możesz kupić gotowy projekt. Jakie rozwiązanie będzie bardziej opłacalne? Które wybrać??

Nie musisz powierzać projektu biurze architektonicznemu

W sieci w kilka chwil znajdziesz tysiące projektów domów. Są tam oferty dla klientów z niewielkimi oczekiwaniami i tych, którzy chcą zyskać bardziej nietypowy projekt. Ich najważniejszą zaletą okazuje się niewątpliwie cena – za nieskomplikowane wydasz jedynie za trochę ponad dwa tysiące PLN. Poza tym jest to najlepsza opcja dla klientów, którzy chcieliby nabyć dokument jak najprędzej – katalogowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Dokument z biura architektonicznego

Usługi, które oferuje biuro architektoniczne będą doskonałe dla klientów, którzy chcieliby wznieść dom, który będzie odróżniał się na tle pozostałych budynków. Decydując się na takie rozwiązanie zyskujemy gwarancję, że dokument będzie taki, jak nam zależy – przed jego sporządzeniem architekt dowie się, na jakich szczegółach najbardziej nam zależy.

Ile wydasz w biurze architektonicznym?

Dokument wykonany przez biuro architektoniczne okaże się niestety znacznie bardziej kosztowny od gotowego – klienci, którzy się na niego zdecydują muszą przygotować się na koszt około 200 PLN za metr kwadratowy.

Kontakt z firmą:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]