Wybierasz się na wczasy do Małopolski? Na tym portalu znajdziesz wszelkie pomocne informacje

Chcesz poznać najpiękniejsze miejsca w Małopolsce? Dobrze trafiłeś!

Chociaż małopolskie jest jednym z mniejszych polskich województw, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno przyjezdnym zza granicy, jak i z innych regionów kraju. Dzieje się tu wiele, toteż często trudno odnaleźć się w potopie wiadomości o najnowszych wydarzeniach sportowych bądź kulturalnych oraz godnych odwiedzenia atrakcjach w Małopolsce.

Ciekawe miejsca w Małopolsce – odwiedź serwis przygotowany specjalnie dla turystów

Żeby pokazać zainteresowanym ciekawe miejsca turystyczne tego województwa, powstał portal visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu informacji nie tylko o interesujących miejscach oraz zabytkach Małopolski, ale też o pokazach i imprezach sportowych, kulturalnych czy folklorystycznych organizowanych na jego terenie. Witrynę prowadzi Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w ramach Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Co znajdziemy na stronie? Turyści myślący o przyjeździe do Małopolski o razu na stronie głównej dostrzegą mapkę, na której ekspresowo znajdą kempingi, hotele i motele, Centra Informacji Turystycznej, jak również zabytki i galerie zlokalizowane w miejscowościach województwa. Serwis pomaga zaplanować wizytę na południu Polski również pod kątem logistycznym, oferując informacje zarówno o wypożyczalniach pojazdów i parkingach, jak i o lotniskach i dworcach kolejowych. Natomiast dla osób, które z różnorodnych przyczyn nie mogą przyjechać do Małopolski, strona przygotował liczne wirtualne spacery przedstawiające między innymi atrakcje narciarskie, Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO czy urok parków narodowych i krajobrazowych.

Strona o najciekawszych miejscach Małopolski dba także o obcokrajowców

Witryna visitmalopolska.pl nie zaniedbuje też przyjezdnych z zagranicy, którzy ochoczo zjeżdżają do Krakowa, Zakopanego i innych ciekawych miejscowości. Ciekawostki zawarte na stronie publikowane są zatem w języku angielskim, ale również w między innymi w języku niemieckim, francuskim, rosyjskim i słowackim. Niezmiernie wartościowa dla cudzoziemców może być też podstrona Rozmówki, gdzie poznają ważne wyrażenia i powiedzenia, które pomogą im dogadać się z Polakami w rozmaitych sytuacjach, które mogą ich spotkać w czasie wizyty w Polsce. Zagraniczni turyści znajdą tu indeks konsulatów oraz ambasad mających swoje siedziby w regionie województwa małopolskiego.

Kontakt z firmą:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego