Trekkingi – niezapomniane wyprawy w góry

Jeszcze nigdy nie znalazłeś tak korzystnej oferty wypraw górskich dla początkujących!

Lubisz sporty ekstremalne i kop adrenaliny? Jeśli jesteś czynnym turystą ceniącym bezpieczne i rzetelnie przygotowane eskapady nadzorowane przez kompetentnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Exploruj.pl organizuje wyprawy, których celem są szczyty niemal każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do zapaleńców górskiej turystyki, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które preferują czynny wypoczynek i posiadają umiarkowane doświadczenie w podobnych wycieczkach. By partycypować w wyprawie niezbędny jest dobry stan zdrowia oraz świetna kondycja fizyczna. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 warianty o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające oraz bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to oferta dla osób sprawnych fizycznie, które mają już doświadczenie w wypadach na wierzchołki gór powyżej 4000 m n.p.m. Wysokim poziomem skomplikowania cechują się szlaki bardzo wymagające, które przeznaczone są dla jednostek o ogromnych umiejętnościach i sporej wytrzymałości.

Dlaczego warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują silne przeżycia. Pozwalają jednocześnie zrealizować pragnienia i sprawdzić się w niecodziennych sytuacjach. Exploruj.pl zatrudnia profesjonalnych liderów i przewodników znających dogłębnie naturę górskiego krajobrazu, ale także ochoczo dzielących się swoimi umiejętnościami z partycypantami ekspedycji. Są oni również w stanie zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych przypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Himalaje, Alpy czy na pasmo Riła.

Kontakt z firmą:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]