Bidon, ręcznik, sprzęt treningowy – kilka słów o akcesoriach sportowych

Nie szukaj już więcej! W tym miejscu zaopatrzysz się w akcesoria sportowe.

Fani sportu trenujący na co dzień mają świadomość, że obok stosownej odzieży powinni posiadać również ekwipunek sportowe, dzięki którym będą gotowi na wszelkie sportowe wyzwania. Co więc wypada mieć zawsze ze sobą podczas sesji treningowej na siłowni albo w klubie fitness?

Akcesoria sportowe – co warto posiadać?

Niektóre akcesoria sportowe są niezbędne, inne będą być może stosowane okazjonalnie, ale bez wątpienia wskazane jest, żeby mieć je na własność. Prezentujemy listę tych najpraktyczniejszych.
1. Plecaki i torby sportowe – to bodaj zrozumiałe, iż bez nich żaden miłośnik sportu po prostu nie potrafi sprawnie żyć! W obszernych torbach pomieści się nie tylko ubiór na siłownię, ale również obuwie i własny sprzęt do ćwiczeń. Niektóre torby sportowe posiadają specjalnie wyodrębnione przedziały, w których można schować pobrudzone bądź mokre rzeczy.
2. Ręczniki – najlepiej mieć prywatny, szybko wchłaniający wodę ręcznik, z którego będziemy korzystać w czasie ćwiczeń lub po prysznicu.
3. Sprzęt treningowy – apteczka z podstawowym ekwipunkiem oraz bandażami, bidon na wodę, roller do masażu lub pas biodrowy to z kolei akcesoria, które powinno się posiadać przy sobie nawet wtedy, gdy ćwiczymy we własnych „czterech kątach”.
4. Akcesoria odzieżowe, jak rękawiczki, czapki i getry piłkarskie – te niewielkie elementy odzieży zabezpieczą organizm przed zimnem w jesienne dni.
5. Dla ćwiczących boks czy kick-boxing nieodzowne będą akcesoria do sportów walki, takie jak stosowne ochraniacze na piszczele i stopy oraz rękawice i kaski bokserskie. Naturalnie, można je pożyczyć w klubie, aczkolwiek najlepiej mieć własne, szczególnie, że ich koszt nie jest obecnie znaczny.

Wyliczone wyżej akcesoria sportowe znajdziemy w asortymencie słynnej duńskiej firmy Hummel, która od nieomal stu lat wytwarza produkty wysokiej jakości, charakteryzujące się nieprzeciętną trwałością. Pamiętajmy jednakże, iż akcesoria sportowe wypada kupować od oficjalnych dystrybutorów, co daje gwarancję, iż zamówiony produkt to oryginał.

Kontakt z firmą:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]