Wzmacniacz szerokopasmowy potęguje siłę sygnału

Kup wzmacniacz szerokopasmowy

Wzmacniacz szerokopasmowy to wielofunkcyjne urządzenie używane przez operatorów TVK. Ich kluczową rolą jest zwiększenie mocy sygnałów biegnących do konkretnych odbiorców. Gdzie umieszcza się wzmacniasz szerokopasmowy i jakie są jego cechy charakterystyczne?

Wzmacniacz szerokopasmowy – zwiększanie mocy sygnałów

Wzmacniacze szerokopasmowe działają najczęściej w przedziale 50 Hz – 6 MHz. Świetnie niwelują wszelkie zakłócenia emitowane na przykład przez usługi internetowe i umożliwiają odtwarzanie treści multimedialnych. Z reguły zlokalizowane są w blokach, aby dostarczać sygnał bezpośrednio. Zasilanie modułów odbywa się lokalnie lub zdalnie, co sprawia, że wzmacniacz szerokopasmowy może być zlokalizowany bez większych ograniczeń. Transmitowany sygnał jest bardzo dobrej jakości, a obsługa sprzętu prosta. Urządzenia te wyróżniają się optymalnym poziomem wyjściowym – w granicach 129dBuV. Poziom może być różny, w zależności od stosowanego modułu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – szeroko rozpowszechniony

Konfiguracja wzmacniacza szerokopasmowego nie sprawia problemów. Odbywa się to przy pomocy elementów regulowanych lub modułów WHX-923. Do większości modeli zaimplementowano również specjalistyczne zabezpieczenie przed wzrostem napięcia, dzięki czemu są wyjątkowo funkcjonalne. Nowoczesne modele wyposażono w profesjonalny filtr ingresu. Znakomity koszt inwestycji powoduje, że te urządzenia są bardzo popularne i dostarczają abonentom znakomitą siłę sygnału w warunkach domowych. Dużym atutem jest również energooszczędność na poziomie ok. <6W.

Kontakt z firmą:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]