Szukasz silników elektrycznych DC i sterowników serwo? Poznaj Ultra Robotics

Dostawca silników elektrycznych - zobaczcie co może wam zaoferować.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz szerokie użycie robotyki w wielu gałęziach przemysłu, narzuca sięgnięcie po efektywne rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Rodzima spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. precyzyjne sterowniki serwo i serwonapędy od renomowanych globalnych producentów.

Ultra Robotics – polski dystrybutor silników elektrycznych prądu stałego

Działająca od ponad 15 lat na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych), przekładni planetarnych i falowych, a także silników DC wytwarzanych z wysokiej klasy materiałów przez najlepszych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, wytwarzającej czułe kompaktowe serwonapędy cechujące się ogromną niezawodnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy są stosowane m.in. w produkcji sprzętu medycznego, robotów przemysłowych czy obrabiarek, a przez wzgląd na możliwość ich użytkowania w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kosmonautyce, lotnictwie oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które znamionują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci oraz wysoką przepustowością, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% także przy najmniejszych gabarytach. Z kolei napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD znakomicie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, dużej wilgotności (nawet do 90-95%), jak również przy nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 °C.

Firma Ultra Robotics oferuje także rozwiązania od Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company, Positec oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Kontakt z firmą:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]