Spływy kajakowe na Dunajcu – dla pracowników firm i turystów

Spływ Dunajcem to wspaniała forma spędzania wolnego czasu, którą docenią amatorzy aktywnego wypoczynku. Spływ kajakowy na Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica zapewnia niezapomniane emocje i sporą dawkę adrenaliny. Propozycja jest przeznaczona dla przeróżnych grup turystów – zarówno osób indywidualnych, rodzin, jak i korporacji, które potrzebują zorganizować integrację dla zatrudnionych zespołów. Organizujesz podróż w góry i na trasie Twojej wyprawy leży Zakopane? Spływ po Dunajcu to atrakcja, której nie powinieneś przegapić.

Dlaczego warto zdecydować się się na spływ kajakowy po Dunajcu?

Dunajec jest rzeką, która zapewnia doskonałe warunki do uprawiania kajakarstwa, a rozbudowana baza turystyczna znajdująca się w pobliżu powoduje, że spływ Dunajcem jest nadzwyczaj atrakcyjną odmianą aktywności. W rzece żyją też rozmaite gatunki ryb, które można dostrzec podczas spływu, a malownicze widoki zapierają dech w piersiach. Trasa wiedzie przez Pieniński Park Narodowy, co umożliwia obserwację dzikiej przyrody w z bliska. Żeby wziąć udział w spływie, wymagane jest sygnowanie regulaminu wypożyczalni oraz odpowiednie przeszkolenie. Pontonami kierują wyszkoleni instruktorzy, którzy doglądają bezpieczeństwa uczestników.

Spływ kajakowy po Dunajcu – aktywny odpoczynek w Pieninach

Organizator spływów na Dunajcu proponuje klientom do wyboru trzy pakiety – Comfort, Active oraz Basic. Turyści mają zagwarantowane pełne wyposażenie – gumowe kajaki Gumotex Palava albo polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram, wiosła, kaski, kamizelki oraz szczelne opakowania. Ze sobą należy mieć ręcznik, sportowe obuwie, jak również spodenki i koszulkę do przebrania. Dodatkowo w pakiecie Comfort zapewniony jest przewóz busem ze Szczawnicy.