Wizytówka firmy w Mapach Google najlepiej z wirtualnym spacerem

Dowiedz się wszystkiego o wirtualnym spacerze w Google Moja Firma

Promocja firmy w Mapach Google to dzisiaj istotny punkt promocji marki w sieci. Z jej pomocą stajemy się widoczni dla internautów wyszukujących w danej lokalizacji konkretną usługę i możemy w ten sposób pozyskać nowych klientów. Istnieje świetna metoda, by pośród sporej ilości podobnych firm w naszym mieście wyróżnić się na Mapach Google i prześcignąć konkurentów. Ale czym jest wirtualny spacer? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej efektywna? Dlaczego należy się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy w niniejszym artykule.

Na czym polega promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania swojej wizytówki w Google Moja Firma i pojawieniu się na mapie w danej miejscowości. Od tej pory jesteśmy oznakowani na mapie Google symbolem pinezki i widoczni dla użytkowników szukających konkretnych marek, usług lub przedsiębiorstw. Jakkolwiek sama widoczność w tym miejscu może nie być wystarczająca, aby prześcignąć konkurencyjne marki i zdobyć klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google była efektywna, trzeba zrealizować kilka dodatkowych działań, które pomogą nam sprawniej się reklamować. Na pewno należy do nich dodanie w wizytówce Google wszystkich aktualnych informacji, umieszczenie estetycznych zdjęć, odpowiedniego opisu firmy oraz adresu strony internetowej firmy. Istnieje również inna doskonała metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki której wyróżnimy się z tłumu wielu marek, gdyż nadal mało podmiotów ją wykorzystuje. To wirtualny spacer po firmie, który można wstawić jako dodatek tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer Google Maps – czy to się opłaca?

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale prezentujący nasze biuro bądź lokal. Za pośrednictwem wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i obejrzeć pomieszczenia. Taki wirtualny spacer możemy także odbywać na rozmaitych urządzeniach np. mobilnych czy też w okularach VR. Daje to każdemu klientowi możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzenia “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do wykonania, jest nad wyraz efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Wciąż jednak mało przedsiębiorstw postanawia ją zastosować, pomimo tego, iż wirtualny spacer VR ma bardzo wiele atutów i jest skutecznym sposobem na trafioną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencyjnych firm w danej lokalizacji. Zaleca się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, gdyż sama wyszukiwarka faworyzuje wizytówki posiadające profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość obejrzenia naszego sklepu, restauracji czy kliniki, częściej dadzą się przekonać do korzystania z naszych usług. Raz wyłożone fundusze na wykonanie takiego spaceru będą procentowały przez kolejne lata bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków.

Kontakt z firmą:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]