Wirtualny spacer w Google Moja Firma – przyciągnij uwagę klientów

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się wraz z usługą Google Street View, stają się bardzo popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Pozwalają w dostępny sposób przedstawić siedzibę firmy ewentualnie nieruchomość, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to atrakcyjna prezentacja, którą warto zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Dużo podmiotów nie do końca jednakże wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje oraz co zyskamy publikując go w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer VR – popraw konkurencyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne fotografie, które tworzą realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim zaglądać w różne części pomieszczeń i przechodzić do następnych punktów budynku, w którym zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to zatem możliwość odwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego przemieszczania po nim. Wirtualne spacery dodaje się np. obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Wirtualny spacer w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element zostajemy skierowani do dedykowanej strony, gdzie zaczynamy wędrówkę po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną czy związane z tym koszta. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na naszej stronie www.

Czy opłaca się aktywować wirtualny spacer VR??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się dodać do wizytówki z kilku względów. Najistotniejszy z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy oraz pokazanie klientom zalet naszej działalności. To spowoduje, iż dużo chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli na naszej stronie www i w wizytówce Google opublikujemy wirtualny spacer i fotografie bardzo dobrej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie promować nas częściej od marek nie posiadających takiego spaceru. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też bardzo proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu zawodowych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie istotne – w krótkim czasie stworzą taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest przydatny w wielu branżach. Na pewno będzie to sektor hotelarski, w której często chcemy pochwalić się oferowanymi apartamentami do wynajęcia. Można również zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie prowadzimy działalność, jak salon piękności czy restaurację. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać też wtedy, gdy poszukujemy nowych pracowników, by zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Kontakt z firmą:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]