Rekomendowany fotograf Google – jakie usługi wykonuje?

Skorzystaj z doradztwa fotografa Google na www.fotografsv.pl.

Wirtualne spacery po firmach stają się popularne, a mnóstwo podmiotów coraz częściej zamawia opracowanie takiego spaceru i dodanie go w wizytówce Google. Opcja wirtualnego przejścia się po firmie przyciągnie sporą ilość nowych klientów i pozwoli zwiększyć obroty naszego biznesu. Żeby jednak wirtualny spacer był najwyższej jakości, należy zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego stworzenia.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest zalecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszej firmie, a także wykonania materiałów zdjęciowych, które zostaną umieszczone w wizytówce Google. Nie jest to osoba pracująca dla Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google i tym samym cechuje się ogromnym profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, żeby zdobyć certyfikat musi zamieścić przynajmniej pięćdziesiąt fotografii sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z wymogami Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu fotografa Google mogą ubiegać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego należy postawić na fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego należy wybrać fotografa Google, jest jego potwierdzony profesjonalizm. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod kątem jakości zdjęć, na pewno zdoła wykonać rewelacyjne panoramy 360 czy wirtualne spacery Google Street View. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudolny czy niepoprawnie zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna także wytyczne dotyczące przygotowania takich zdjęć i samo zlecenie wypełni rzetelnie. Fotograf polecany przez Google wspiera także firmy korzystające z jego oferty i może to być dobry początek długotrwałej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Fotograf Google świadczy też często więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne fotografie wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam które ujęcia warto opublikować, sporządzić materiały na pozostałe serwisy takie jak Facebook lub YouTube, doradzić nam podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google, a także pomóc ją zweryfikować – co jest dużym plusem.

Gdzie szukać fotografa Google?

Fotografa Google możemy znaleźć w sieci, między innymi wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się szczegółowy spis, w którym po wybraniu miasta uzyskamy dane polecanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może także legitymować się szczególnym logo, które sygnalizuje, że dysponuje on odpowiednimi umiejętnościami i jest zawodowcem w zakresie wykonywania zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Kontakt z firmą:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]