Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

Potrzebujesz zamówić pozycjonowanie stron internetowych Kraków? Kliknij w to miejsce.

Ogólna dostępność internetu oraz wygoda wykorzystania go do znalezienia potrzebnych artykułów i usług przyczyniła się do tego, że każde przedsiębiorstwo chce aktualnie zaistnieć w sieci. W rzeczy samej, samo założenie strony firmowej nie znaczy, iż nowi klienci nas znajdą – ważna jest bowiem obecność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Wiele niedużych firm, które świadczą usługi tylko na niewielkim obszarze lub wręcz w jednej miejscowości, np. w Lublinie lub w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – promuj swoją ofertę potencjalnym klientom

Internauci szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów stacjonarnych lub usług korzystają zazwyczaj z fraz lokalnych, czyli zawierających nazwę konkretnego miasta, np. “restauracja włoska kraków”, “sklep z oponami kraków” albo “depilacja brwi kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich przedsiębiorstw na pokazanie swojej oferty potencjalnym odbiorcom, przebywającym w konkretnej miejscowość. Usługa pozycjonowania dla firm regionalnych ma wszelkie cechy standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się tak naprawdę tym, iż działania SEO zorientowane są na podniesienie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, m.in. poprzez napisanie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, założenie i optymalizację wizytówki GMF czy pozyskiwanie linków z tzw. NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać stronę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla podmiotów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży projektowania stron internetowych i pozycjonowania, optymalizacji od blisko 15 lat. W trakcie tych lat gruntownie poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu miejscowym biznesom podnieść widoczność ich stron firmowych i tym sposobem trafić do nowych klientów. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, optymalizację techniczną strony, jak również rozbudowę treści. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem działań czuwa indywidualny opiekun, a klient może monitorować codziennie efekty pozycjonowania za pomocą autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Kontakt z firmą:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]