Panoramy 360 wnętrz firmy pomogą w promocji biznesu

Wejdź na www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/ aby dowiedzieć się, kto sporządza zdjęcia 360 stopni na Facebooka

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to niezwykle atrakcyjna i stosunkowo nowa metoda prezentowania pomieszczeń firm i lokali usługowych. Zazwyczaj spotykamy je przeglądając Google Street View lub wizytówki Google Moja Firma, ale też natrafiamy na nie na najczęściej używanym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on dodanie na profilu firmy takiego interaktywnego zdjęcia. Jak zatem możesz użyć panoramy sferyczne do popularyzacji Twojej firmy na Facebooku? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Co wyróżnia zdjęcia 360 stopni na Facebooka?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które możemy oglądać pod rozmaitymi kątami. Swobodne przesuwanie fotografii sprawia wrażenie osobistego przebywania w danym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku pozwalają na obejrzenie nieruchomości, budynku bądź lokalu poprzez opcję wyboru kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego rodzaju przygotowuje się przy pomocy dedykowanej aplikacji i aparatów. Dla odbiorców jedyne co odróżnia je od zwykłych zdjęć cyfrowych to opcja kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a potem poruszanie nim w każdym kierunku.

Panoramy 360 stopni – promuj swój biznes na Facebooku

Panoramy sferyczne na Facebooka to doskonały sposób na reklamę Twojego biznesu bądź firmy. Zdjęcia 360 stopni dają znaczne możliwości przedstawienia wnętrza hostelu, lokalu gastronomicznego albo biura. Taka forma fotografii jest znacznie bardziej fascynująca i pomaga dokładnie zapoznać się z danym miejscem. Publikacja Panoram sferycznych na Facebooku będzie mieć pozytywny wpływ na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta oraz podniesie jego zaufanie w stosunku do oferowanych przez nas usług, co zaowocuje dużo większym prawdopodobieństwem, iż z nich skorzysta.

Panoramy sferyczne warto wykorzystać na Facebooku zwłaszcza gdy prowadzimy biznes, który bazuje na odpowiednio wyposażonych pomieszczeniach (np. sale konferencyjne czy hotel), ale także jeśli pragniemy przybliżyć naszym klientom miejsce, w którym funkcjonujemy czy też zachęcić zainteresowane osoby, żeby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej.

Przygotowanie sferycznych zdjęć panoramicznych zleć profesjonaliście!

Stworzenie panoramy sferycznej, chociaż teoretycznie można opracować na własną rękę, jednak do celów biznesowych opłaca się zatrudnić doświadczonego fotografa, który zajmuje się zawodowo tematyką interaktywnych fotografii. Dlaczego to najlepsza opcja? Polecenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje pewność stworzenia wysokiej jakości zdjęć, które oprócz tego będą atrakcyjniejsze dla odbiorcy. Sama usługa nie jest też trudno dostępna ani droga. Fotografów zalecanych przez Google do opracowania panoram sferycznych znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym wymienieni są tylko Ci specjaliści, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google i zamieścili określoną liczbę poprawnych zdjęć 360 stopni.

Kontakt z firmą:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]