Business View – dlaczego warto

business view w małopolsce

Business View to nowoczesna metoda prezentacji siedziby rozmaitych budynków użyteczności publicznej, np. restauracji, która ma miejsce przy udziale serwisu Google. Wykorzystuje koncepcję tzw. wirtualnej przechadzki oraz kompletu zdjęć panoramicznych. Przyjrzyjmy się zatem, do czego jest przydatna ta niezwykła prezentacja.

Business View – wirtualna przechadzka

Dzięki technologii Google Business View możemy sprawdzić w jaki sposób wygląda interesujący nas budynek od wewnątrz. Z usługi możemy skorzystać zarówno z pozycji zwykłej przeglądarki Google – wstukując nazwę przedsiębiorstwa (co sprawi, że prezentacja będzie widoczna z boku wyników wyszukiwania), jak również przez usługę mapy Google. Jest to doskonała koncepcja promocji firmy, stanowiąca uzupełnienie działań marketingowych w sieci – internauci często szukają informacji o miejscach użyteczności publicznej: galeriach, restauracjach, fitness klubach czy gabinetach kosmetycznych.

Business View – zatrudnij fachowego fotografa

Wykorzystanie możliwości, jakie daje Business View może dać duże zyski nie tylko firmom mieszczącym się w rozległych miastach takich jak Kraków czy Łódź. Należy nadmienić bowiem, że to narzędzie zapewnia też większą liczbę odwiedzin na naszej stronie internetowej, z tego powodu warto z tego skorzystać. Wszystko, co musimy zrobić, to znaleźć licencjonowanego fotografika, który przygotuje serię fotografii całego obiektu, wypełniających kryteria Google.

Kontakt z firmą:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]