Brak klientów? Sprawdź, co zyskasz dzięki optymalizacji stron

Na http://tinyurl.com/hpacg65 dowiesz się, komu zlecić optymalizację stron www

Wydałeś krocie na nową witrynę internetową, a ta nie zdobywa kolejnych kontrahentów? Jest świetnie zaprogramowana i posiada najnowsze technologie, jednak klientów wcale nie jest więcej? Licznik odwiedzin stoi w miejscu pomimo intensywnych działań? Najpewniej przyczyn należy szukać w małej zauważalności w internecie. Internauci najczęściej korzystają z Google – każdy biznesmen powinien zatem zadbać o to, żeby stronę jego przedsiębiorstwa użytkownicy znaleźli bez większych problemów. Jak to zrobić? Należy skoncentrować się na witrynie, modyfikując ją z myślą o wytycznych Google.

Reguły optymalizacji stron

Optymalizacja strony to wszystkie modyfikacje opierające się na dostosowaniu witryny do wytycznych wyszukiwarki. Są to tak zmiany kodu strony, jak i uzupełnienie jej właściwym contentem. Okazuje się to bardzo istotne z uwagi na fakt, że boty wyszukiwarek klasyfikują strony według odgórnie określonych algorytmów – znaczenie ma na przykład semantyczne wykorzystanie tagów w kodzie i użycie fraz kluczowych.

Kto wykona optymalizację stron?

Optymalizacja stron to działanie potrzebujące dużej wiedzy o stale zmieniających się algorytmach Google – z tego powodu również złym rozwiązaniem będzie edytowanie strony bez udziału fachowców według ogólnodostępnych poradników. O wiele słuszniej postąpimy zlecając to wyspecjalizowanej agencji SEO oraz traktując to jako inwestycję – obroty osiągane przez naszą firmę mogą podnieść się już po kilku tygodniach od przeprowadzenia optymalizacji.

Kontakt z firmą:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]