Reprezentacja w sporach z bankami – kancelaria prawna

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn w Krakowie mieści się w samym centrum – przy Rondzie Mogilskim. Takie położenie sprawia, iż na spotkanie z adwokatem można bez trudności dojechać z każdej dzielnicy miasta, jak również innych miejscowości województwa małopolskiego, a także śląskiego. Klientami Kancelarii są zarówno właściciele firm i spółek, jak i osoby indywidualne.

Adwokat i radca prawny z Krakowa

Krakowską Kancelarię reprezentuje dwóch wspólników: adwokat Paweł Czarniak i radca prawny Tomasz Baszczyn, merytoryczną pomocą służy także aplikant radcowski Izabella Polańska. Specjalizacją Pawła Czarniaka są przede wszystkim postępowania z dziedziny prawa ochrony konsumentów oraz prawa cywilnego. Natomiast Tomasz Baszczyn służy pomocą prawną w głównej mierze z obszaru umów zawieranych przez przedsiębiorców, jak również prowadzenia sporów z instytucjami ubezpieczeniowymi i finansowymi.

Klienci Kancelarii Baszczyn Czarniak w Krakowie

Klientami kancelarii są głównie osoby, które posiadają kredyty we frankach lub polisolokaty. Są nimi też przedsiębiorcy, którym Kancelaria oferuje stałą i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria ma szerokie doświadczenie także w reprezentowaniu konsumentów i indywidualnych inwestorów w sporach z bankami, instytucjami finansowymi oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Pośród kancelarii z Krakowa ta odróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. W całej Małopolsce jest niewiele osób, które mają kilkuletnie doświadczenie w pomocy prawnej frankowiczom i w sprawach o odzyskanie polisolokat. W sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, a także odwalutowania bądź unieważnienia kredytu we frankach szwajcarskich, Kancelaria Czarniak Baszczyn ma ponad 4-letnie doświadczenie, a w postępowaniach związanych z polisolokatami – 5 lat doświadczenia.