Prawo pracy w Krakowie – kancelaria prawna

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada wieloletnie doświadczenie w sferze prawa pracy, zarówno od strony pracownika, jak i pracodawcy. Nasza działalność koncentruje się nie tylko na toczeniu spraw sądowych, ale także na doradztwie w obszarze bieżącej interpretacji prawa pracy.

Prawo pracy – zakres działania kancelarii radcy prawnego

Reprezentując Pracodawców, na co dzień pomagamy im w tworzeniu wszelkiego rodzaju dokumentacji na etapie powstania stosunku pracy, jego kontynuacji, jak i zakończenia. Świadczona przez nas pomoc prawna ma nie tylko poprowadzić naszych Klientów przez te stadia, ale także ochronić ich przed sporami sądowymi z pracownikami. Jesteśmy świadomi, iż wraz z rozkwitem spółki, postępowanie zgodnie z prawem pracy jest większym wyzwaniem. Dlatego też naszym celem jest działanie w sposób niewidoczny dla Klienta, który dzięki temu może skoncentrować się na prowadzeniu biznesu, a nie na niejasnościach prawnych.

Prawo pracy – prawnik jako pełnomocnik Pracownika

Nierzadko zdarza się nam stawać roli pełnomocnika Pracownika. W tym zakresie znacznie częściej nasza pomoc skupia się na prowadzeniu spraw sądowych związanych z nawiązaniem stosunku pracy, bezzasadnym zwolnieniem czy chociażby nadgodzin. Bezsprzecznie wymaga to od nas zupełnie odmiennego zaangażowania, ponieważ tego rodzaju sprawy charakteryzują się ogromnymi problemami na tle postępowania dowodowego. Z tego powodu przekonanie sędziego do racji naszego Klienta jest dużym wyzwaniem.