Kancelaria radców prawnych – odszkodowania za wypadki komunikacyjne

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. dysponuje wyjątkowo rozbudowanym działem dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za wypadki komunikacyjne, za zagubiony bagaż czy nieudane wakacje lub za szkodę będącą wynikiem czynów niedozwolonych, takich jak błędy medyczne i pobicie. Przykłady tego typu zdarzeń można nieprzerwanie mnożyć, ale ważne jest to, że zawsze w przypadku powstania szkody jesteśmy gotowi do udzielenia pomocy prawnej.

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne i błędy lekarskie

Codziennie podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w przypadkach różnego typu. Posiadamy doświadczenie w odszkodowaniach wynikłych z wypadków zarówno drogowych, jak i innych, takich jak upadek na uszkodzonej nawierzchni. Nierzadko podejmujemy również sprawy wynikłe ze szkody zaistniałe w trakcie pobytu na wakacjach, spowodowanych m.in. niezgodnością wykupionej oferty z rzeczywistym stanem hotelu czy kiedy bezpodstawnie nie wpuszczono nas na pokład samolotu. O naszą pomoc zwracają się też osoby poszkodowane w związku z błędami medycznymi, takimi jak przepisanie niewłaściwych leków, powikłania przy porodzie lub operacji czy leczenie przez stomatologa wbrew zasadom sztuki lekarskiej.

Rola kancelarii radców prawnych w postępowaniu o odszkodowanie

Podczas prowadzenia spraw odszkodowawczych zmagamy się z drastycznymi doświadczeniami naszych Klientów, jak pobicie, niepełnosprawność spowodowana przez nieudolnego lekarza czy wypadek komunikacyjny, w którym bliska im osoba straciła życie. Zawsze wiąże się to też z wieloletnią traumą, z jaką zgłaszają się do nas poszkodowani Klienci. Naszym obowiązkiem jest ocena stanu faktycznego i na jego podstawie kalkulacja jakich kwot może domagać się nasz Klient. Nie ma w tej kwestii sztywnych wytycznych, jednakże nasze doświadczenie pozwala nam udzielenie Klientom informacji, która daje im możliwość zadecydowania co do dalszego toku sprawy.