Wybierasz się na ASP? Zapisz się na kurs rysunku

Kliknij w to miejsce, jeśli interesuje Cię najkorzystniejsza oferta kursu rysunku dla dzieci Kraków

Lubisz rysować i chcesz zdobyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na indeks wybranej uczelni w Polsce lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze rezultaty oraz życzliwą atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, jak również konsultacji online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o entuzjastach, którzy chcą realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. grafika lub malarstwo. Na tego rodzaju kursy zapisują się również osoby zainteresowane digital designem, architekturą wnętrz czy wzornictwem przemysłowym. Znakomitą propozycją na spędzenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje także digital painting, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs przygotowujący na ASP oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy natrafi warsztaty dopasowane do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto się zapisać?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może pragniesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaowocuje w przyszłości. Lekcje prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko doradzają, ale również inspirują. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Kontakt z firmą:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]