Kurs rysunku architektonicznego – czego Cię nauczy?

Kurs rysunku architektonicznego - ta niebywała oferta Cię zadowoli

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa dużo elementów – przede wszystkim fakt, iż są to niesłychanie interesujące studia oraz szansa na i wciągającej pracy po ich zakończeniu. Żeby dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko wykazać się znajomością najważniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale też umiejętnością rysowania. Jeśli nią nie dysponujemy, przed egzaminami dobrze jest przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – naucz się kompozycji i perspektywy

Uczniowie, którzy uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminu na studia. Kurs ten jest skierowany do osób posiadających co najmniej podstawowe zdolności rysowania. Lekcje trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom niezbędne wiadomości dotyczące kompozycji i perspektywy, jak również specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W trakcie kursu przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a prowadzący pomaga im przygotować pracę, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – czy to tylko nauka rysunku?

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko nauka rysunku, ale też wskazówki profesjonalistów, które pozwolą przyszykować się należycie do egzaminów – między innymi na temat tego, jak stworzyć solidne portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu lub za granicą). Kursanci mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego doświadczą tego, czego mogą oczekiwać w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich uczniów lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się niezastąpiona na egzaminie i podczas studiów.

Kontakt z firmą:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]