Kurs digital painting – zdobądź nowe umiejętności graficzne

Tutaj znajdziesz aktualną ofertę kursu digital paintingu.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która obecnie zyskuje coraz większą popularność i jest szeroko używana między innymi w grach komputerowych, filmie i reklamie. Pragniesz rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętnościpomogą Ci rozwijać koncept wymyślonych światów, tworzyć fantastyczne postaci, jak również edytować grafikę w Photoshopie. Kurs obejmuje także kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – czego się nauczysz?

Kurs digital painting to małe grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a w ich czasie uczniowie poznają działanie programów graficznych, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak używać masek i warstw, wykorzystywać światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing umożliwiają uzyskanie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą profesjonalną poradą, prowadzą korekty i asystują uczestnikom kursu w tworzeniu wspaniałych rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla pasjonatów i przyszłych specjalistów

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osób myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z grami komputerowymi, reklamą, filmem i animacją.

Kontakt z firmą:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]