Jakie srebrne kolczyki wybrać?

Jednymi z najchętniej kupowanych przez panie dodatków są zdecydowanie srebrne kolczyki. Są idealne na każdą okazję – wyjątkowo wzniosłą i w luźniejszym klimacie. Sprawdźmy dlaczego są tak chętnie kupowane oraz gdzie można je znaleźć.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych fasonach. Najbardziej „trendy” są urocze sztyfty, które pasują od święta i na co dzień, są skromne, ale jakże eleganckie. Równie popularne są wiszące akcesoria, które wspaniale wysmuklają sylwetkę. Są wysadzane naturalnymi kryształkami albo całkowicie gładkie. Akcesoria wykonane ze srebra nie powodują alergii uszu, co przeważnie dzieje się w przypadku biżuterii z tworzyw sztucznych. Kupując kolczyki sprawdźmy próbę oraz technikę ich produkcji – najbardziej niebanalne wykonano techniką przyciemniania.

Jak dbać o srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki długo prezentowały się nienagannie, musimy dokładnie je oczyszczać i na bieżąco eliminować wszelkie zabrudzenia. Należy przecierać je co jakiś czas miękką gąbeczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, używać profesjonalne specyfiki pielęgnujące, a nieużywane kolczyki przechowywać w zamkniętych woreczkach. Nie stosujmy natomiast domowych metod polerowania, typu pasta do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu substancje niezwykle naruszają elastyczną fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór biżuterii znajdziemy na pewno w e-sklepach, które oferują szybką dostawę i rozmaite promocje. Ponadto zakupy online to niezwykła wygoda, którą zapewne docenią w szczególności zabiegane panie domu.